Tırnak büyüsü nedir ve nasıl yapılır?

Bir insanı kendinize şık edip onu kendi etkiniz altına almanızın farklı yöntemleri vardır. Tabi ki bunun en doğal yolu kişiyi kendinize aşık etmek, onu beraber olmaya ikna etmek ve ilişkinizin güzel gitmesi için çaba hazırlamanız. Ama ne yazık ki bunun yapılamadığı durumlarda çoğu kişi büyülere başvurmaktadır. İstenilen kişiyi etki altına almak için çok çeşit büyüler vardır. Bunlardan birisi de tırnak büyüsüdür. Bu büyüde bu konuda çok etkilidir ve enerjisi yüksek bir aşk büyüsüdür.

Tırnak büyüsünün farklı şekilleri de bulunmaktadır. Bunlardan biriside tırnak yedirme büyüsüdür. Bu büyü çeşidi de etkili büyüler arasındadır. Bu büyünün yapımında etkilemek istenilen kişiye tırnaklar yedirilmelidir. Tırnağınızı direk olarak yediremeyeceğiniz için tırnakları yakıp kül haline getirerek büyünün yapılacağı kişiye yedirmelisiniz. Bu kül halindeki tırnaklar üzerine belirli tılsımlar okunur.

Tırnak büyüsünün cinsi aslında bağlama büyüsüdür. Kişiye zarar vermiyor olsa da kişinin duygularına hükmetmiş oluyorsunuz. Medyum fazilet bu büyünün etkisinin yüksek olduğunu ve bu yüzden bozulmasının da zor olduğunu savunup bu işlem için güvenilir medyumlardan destek almanız gerekir. Bu büyü dua ile yapılır ve belli tılsımlar kullanılır.

Tırnak Büyüsü Nasıl Yapılır

Büyü yaptıran kişinin tırnağını büyü yapılacak olan kişiye yedirmesi ile gerçekleşir.  Aşık edilecek kişinin isminin ilk harfi sol elin yüzük parmağındaki tırnağa yazılır. Kişinin isminin ilk harfi ise aynı elin orta parmağına yazılmalıdır. Bu işlem yapılırken tılsımlı sözler de söylenmelidir. İşlen bu şekilde devam eder.

Tırnak büyüsünü Bozma Teknikleri

Tırnak büyüsünün etkisi tesirli olduğu için bu büyüyü bozmakta bir o kadar zordur. Bu büyünün tesirinden kurtulmak için çeşitli yöntemler vardır. Tırnak büyüsünü genelde yeni bir büyü yaparak bozulur. Bu büyü kuran ayetleri ve sureleri ile de bozulmaktadır. Bu yöntemde en azından hiçbir risk yoktur. Diğer yöntemlere göre daha az risk taşır.

Tırnak Büyüsü Nasıl Anlaşılır

Tırnak büyüsünü anlamak çok zor değildir. Çoğu kişi hiçbir ilgi duymadığı kişiye aniden ilgi duymaya ve aşık olmaya başlar. İlerleyen zamanlarda sürekli onu düşünmeye başlar ve aklından hiç çıkmaz hale gelir. Bu belirtileri yaşayanların tırnak büyüsüne maruz kalma olasılığı çok yüksektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir