Sevgilinin Geri Kazanılması Büyüleri

Bu tür büyülerde öncelikle niyet büyük ölçüde önem arz etmektedir. Gönülden yapılan ve değiştirilmeden yapılan niyet sonunda yapılan tüm uygulamaların tutacağı açıktır. Sevgiliyi geri kazanmak için birçok büyü uygulanmaktadır. Bu büyüler ve diğer tüm büyüler için işinin ehli kişilerden yardım almak gereklidir. Bu şekilde daha garantili büyüler yaptırabilirsiniz. Sizler için her türlü yardım ve bilgiyi aktaracak olan Medyum Hoca en önemli büyüler hakkında geniş bilgilere sahiptir. Yaptığı tüm işlerde olumlu sonuçlar alarak memnuniyet noktasında önemli ölçüde iyi işler çıkarmaktadır.

Sevgiliyi geri kazanmanın yolları

Kuvvetli bir şekilde birbirlerine bağlanan fakat olumsuzlar doğrultusunda ayrılan çiftlerin kullandığı sevgiliyi geri kazanma yada getirme büyüsünün uygulanması hakkında bilgileri sizlere aktaracağız. Bu şekilde büyülerin yapımında birkaç yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerin en önemlileri arasında yer alan Yumurta büyüsü Türkiye’de en çok tercih edilen büyüler arasındadır. Etkisi yüksek olan bu büyüde kara büyüler arasında yer alan bir büyü çeşididir. Bu büyü ile giden sevgili eğer bir başkasıyla birlikte olsa bile o kişiden soğur ve size doğru meyil eder. Giden sevgiliyi geri getirmek için ve kazanmak için yapılan bu büyüde yumurtanın sarı ile akının birbirinden ayrılması gerekmektedir. Bu büyüde bir adet yumurta kullanılır, yumurta ile bazı malzemelerin toplanması ile büyüye başlanır. Büyü yapılırken gerekli olan tılsımlı sözler söylenir. Büyü yapılırken unutulmaması gereken şey ise geri gelmesi istenen sevgili için edilen niyetin içinden geçirilmesi gereklidir. Yumurtanın akı ve sarısı ayrılarak bazı işlemler yapılır. Bu işlemlerden sonra ise giden sevgili eğer başkası ile birlikte ise o kişiden ayrılır ve yeniden size geri döner.  Bu büyünün tam olarak tutmasının başlaması için yumurtanın sarısının ve beyazının tamamen kurumasıdır. Buda mevsime göre değişiklik göstermektedir.

Ayrıca yine ayrı bir uygulamaya ile giden sevgili geri getirilebilir. Buda 4 aşamadan oluşan bir uygulamadır.  Bu büyü için bir medyuma başvurmanız gerekmektedir. Çünkü bu büyünün yapımında medyumun yapacağı işlemler bulunmaktadır ve sizin kesinlikle denemeniz gerekir. Bu tür büyülerin yapımında bilgi sahibi olan Medyum Hoca istenilen tür büyünün yapımı ve bozumu hakkında gerekli bilgilere sahip ünlü bir medyum olarak hizmetlerini vermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir