Aylık arşivler: Ekim 2017

Tırnak büyüsü nedir ve nasıl yapılır?

Bir insanı kendinize şık edip onu kendi etkiniz altına almanızın farklı yöntemleri vardır. Tabi ki bunun en doğal yolu kişiyi kendinize aşık etmek, onu beraber olmaya ikna etmek ve ilişkinizin güzel gitmesi için çaba hazırlamanız. Ama ne yazık ki bunun yapılamadığı durumlarda çoğu kişi büyülere başvurmaktadır. İstenilen kişiyi etki altına almak için çok çeşit büyüler vardır. Bunlardan birisi de tırnak büyüsüdür. Bu büyüde bu konuda çok etkilidir ve enerjisi yüksek bir aşk büyüsüdür.

Tırnak büyüsünün farklı şekilleri de bulunmaktadır. Bunlardan biriside tırnak yedirme büyüsüdür. Bu büyü çeşidi de etkili büyüler arasındadır. Bu büyünün yapımında etkilemek istenilen kişiye tırnaklar yedirilmelidir. Tırnağınızı direk olarak yediremeyeceğiniz için tırnakları yakıp kül haline getirerek büyünün yapılacağı kişiye yedirmelisiniz. Bu kül halindeki tırnaklar üzerine belirli tılsımlar okunur.

Tırnak büyüsünün cinsi aslında bağlama büyüsüdür. Kişiye zarar vermiyor olsa da kişinin duygularına hükmetmiş oluyorsunuz. Medyum fazilet bu büyünün etkisinin yüksek olduğunu ve bu yüzden bozulmasının da zor olduğunu savunup bu işlem için güvenilir medyumlardan destek almanız gerekir. Bu büyü dua ile yapılır ve belli tılsımlar kullanılır.

Tırnak Büyüsü Nasıl Yapılır

Büyü yaptıran kişinin tırnağını büyü yapılacak olan kişiye yedirmesi ile gerçekleşir.  Aşık edilecek kişinin isminin ilk harfi sol elin yüzük parmağındaki tırnağa yazılır. Kişinin isminin ilk harfi ise aynı elin orta parmağına yazılmalıdır. Bu işlem yapılırken tılsımlı sözler de söylenmelidir. İşlen bu şekilde devam eder.

Tırnak büyüsünü Bozma Teknikleri

Tırnak büyüsünün etkisi tesirli olduğu için bu büyüyü bozmakta bir o kadar zordur. Bu büyünün tesirinden kurtulmak için çeşitli yöntemler vardır. Tırnak büyüsünü genelde yeni bir büyü yaparak bozulur. Bu büyü kuran ayetleri ve sureleri ile de bozulmaktadır. Bu yöntemde en azından hiçbir risk yoktur. Diğer yöntemlere göre daha az risk taşır.

Tırnak Büyüsü Nasıl Anlaşılır

Tırnak büyüsünü anlamak çok zor değildir. Çoğu kişi hiçbir ilgi duymadığı kişiye aniden ilgi duymaya ve aşık olmaya başlar. İlerleyen zamanlarda sürekli onu düşünmeye başlar ve aklından hiç çıkmaz hale gelir. Bu belirtileri yaşayanların tırnak büyüsüne maruz kalma olasılığı çok yüksektir.

Sevgilinin Geri Kazanılması Büyüleri

Bu tür büyülerde öncelikle niyet büyük ölçüde önem arz etmektedir. Gönülden yapılan ve değiştirilmeden yapılan niyet sonunda yapılan tüm uygulamaların tutacağı açıktır. Sevgiliyi geri kazanmak için birçok büyü uygulanmaktadır. Bu büyüler ve diğer tüm büyüler için işinin ehli kişilerden yardım almak gereklidir. Bu şekilde daha garantili büyüler yaptırabilirsiniz. Sizler için her türlü yardım ve bilgiyi aktaracak olan Medyum Hoca en önemli büyüler hakkında geniş bilgilere sahiptir. Yaptığı tüm işlerde olumlu sonuçlar alarak memnuniyet noktasında önemli ölçüde iyi işler çıkarmaktadır.

Sevgiliyi geri kazanmanın yolları

Kuvvetli bir şekilde birbirlerine bağlanan fakat olumsuzlar doğrultusunda ayrılan çiftlerin kullandığı sevgiliyi geri kazanma yada getirme büyüsünün uygulanması hakkında bilgileri sizlere aktaracağız. Bu şekilde büyülerin yapımında birkaç yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerin en önemlileri arasında yer alan Yumurta büyüsü Türkiye’de en çok tercih edilen büyüler arasındadır. Etkisi yüksek olan bu büyüde kara büyüler arasında yer alan bir büyü çeşididir. Bu büyü ile giden sevgili eğer bir başkasıyla birlikte olsa bile o kişiden soğur ve size doğru meyil eder. Giden sevgiliyi geri getirmek için ve kazanmak için yapılan bu büyüde yumurtanın sarı ile akının birbirinden ayrılması gerekmektedir. Bu büyüde bir adet yumurta kullanılır, yumurta ile bazı malzemelerin toplanması ile büyüye başlanır. Büyü yapılırken gerekli olan tılsımlı sözler söylenir. Büyü yapılırken unutulmaması gereken şey ise geri gelmesi istenen sevgili için edilen niyetin içinden geçirilmesi gereklidir. Yumurtanın akı ve sarısı ayrılarak bazı işlemler yapılır. Bu işlemlerden sonra ise giden sevgili eğer başkası ile birlikte ise o kişiden ayrılır ve yeniden size geri döner.  Bu büyünün tam olarak tutmasının başlaması için yumurtanın sarısının ve beyazının tamamen kurumasıdır. Buda mevsime göre değişiklik göstermektedir.

Ayrıca yine ayrı bir uygulamaya ile giden sevgili geri getirilebilir. Buda 4 aşamadan oluşan bir uygulamadır.  Bu büyü için bir medyuma başvurmanız gerekmektedir. Çünkü bu büyünün yapımında medyumun yapacağı işlemler bulunmaktadır ve sizin kesinlikle denemeniz gerekir. Bu tür büyülerin yapımında bilgi sahibi olan Medyum Hoca istenilen tür büyünün yapımı ve bozumu hakkında gerekli bilgilere sahip ünlü bir medyum olarak hizmetlerini vermektedir.

Sevgi Büyüsü ile İstediğinizi Aşık Etme

Günümüzde en çok tercih edilen büyüler arasında yer alan aşk ya da sevgi büyüleri ile sizden uzak olsa bile veya hayatında biri bile olsa o kişiyi yaptığınız sevgi büyüsüyle kendinize çekebilirsiniz. Yaptığınız yada yaptıracağınız her türlü büyüyü unutmayın ki bir uzman dahilinde yapmanız kesinlikle tavsiye edilmektedir. Büyü tecrübesiz kişilerin yapamayacağı yapsa bile etkisinin olmaması ya da ters etki sağlamasına da maruz kalabilirsiniz. Bunun için tecrübeli kişilerden yardım almak önemlidir, özellikle yaptığı işlerde olumlu sonuçlar alan Medyum hoca, geniş bilgi çerçevesine sahip ve oldukça tecrübeli olarak isteğiniz doğrultusunda sizlere en iyi bilgiyi sağlayabilmektedir.

Sevgi Büyüsü Nedir

Adında anlaşıldığı gibi bu büyü kişileri birbirine sevdiren bir büyüdür. Ayrı çiftleri bir araya getirmek veya ulaşılması zor olarak gördüğünüz kişinin size yakınlık duymasını sağlamak için kullanılan büyü çeşididir.

Sevgi büyüsü ile istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilir ve sizin yanınızda olmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde olan büyülerin uygulanmasında dikkat edilmesi gereken ne önemli hususlardan biride okunacak dua yada tılsımlı sözlerin eksiksiz okunmasıdır. Doğru uygulanan bu büyünün tutması oldukça yüksektir. Sevgi büyüsünün sözleri veya yapılışı yanlış olduğunda almak istediğiniz sonuç ters tepebilir ve sizden kişinin uzaklaşmasına kadar olay gider. Bu yüzden dolayı bu tür büyülerin yapımını mutlaka bilen kişilere bırakmalı ve kendi başınıza bu tarz büyülere kalkışmamalısınız. Birçok sitede büyünün tarifi hakkında bilgiler aktarılmaktadır. Tabi sizlerde deneyebilirsiniz ancak büyünün tutması ve tutmaması hususunda yaptığınız en ufak yanlışlık size olumsuz sonuç olarak geri dönebilir.

Sevgi Büyüsü Nasıl Yapılır

Sevgi büyüsü için bir dua bulunmaktadır bu duayı her gün okumalı ve bir haftalık süreçte her gün düzenli olarak verilen duayı okumak gereklidir. Duanın yanı sıra birde mum büyüsü kullanılmaktadır. Kolay ve basit olarak görünen bu büyü ise mum büyüsüdür. Bu büyünün yapımı kolay görünmekte ancak belirli kuralları bulunmaktadır. Bu aşama ve kuralların doğru yapılmaması durumunda olumsuz sonuçların oluşması muhtemeldir. Bu büyüde her durum çok önemlidir, büyüde mumun rengine kadar önem artmaktadır, bu yüzden işin uzmanı olan kişilerle irtibata geçmenizi öneririz. Bu sayede kuvvetli bir büyü ile sevdiğinizi kendisine bağlayabilirsiniz.